Skład osobowy Rady Miasta Ustka kadencja 2014 - 2018 

 

  

zobacz (31.3 KB)

Konta e-mail Radnych:

Banasiak Wiesław wbanasiak@um.ustka.pl
Basiński Paweł pbasinski@um.ustka.pl
Bednarczyk Andrzej abednarczyk@um.ustka.pl
Brzóska Adam masasza@gmail.com
Cerkowska-Markiewicz Adriana acerkowska-markiewicz@um.ustka.pl
Czaplińska Maria mczaplinska@um.ustka.pl
Korniluk Krzysztof kkorniluk@um.ustka.pl
Koski Grzegorz gkoski@um.ustka.pl
Nowicki Zbigniew znowicki@um.ustka.pl
Nycz Przemysław pnycz@um.ustka.pl
Podruczna-Mocarska Barbara bpodruczna-mocarska@um.ustka.pl
Sarna Rajmund rsarna@um.ustka.pl
Wańtuchowicz Anna awantuchowicz@um.ustka.pl
Wilczynski Wojciech wwilczynski@um.ustka.pl
Żebrowska Edyta ezebrowska@um.ustka.pl
 


Liczba odwiedzin : 1700
Podmiot udostępniający informację : Urząd Miasta Ustka
Osoba wprowadzająca informację : Mariusz Książkiewicz
Osoba odpowiedzialna za informację : Krystyna Drapała
Czas wytworzenia: 2014-12-03 11:01:23
Czas publikacji: 2014-12-03 11:01:23
Data przeniesienia do archiwum: Brak